Повернутися назад Опубліковано: 15.10.2018

Вдала було полювання

«Мотор» вдало закінчив п’яту спробу «пополювати за лігочемпіонський очками». Перші «+2» чинний чемпіон України відібрав у хорватського «Загреба».

Флагмани українського гандболу неабияк зголодніли за перемогами на євроарені. У гонитві за вікторією протягом перших трьох хвилин першого тайму моторовци забили двічі, суперник же відзначився одним влучним кидком. У боротьбу включився непробивний Геннадій Комок, який сяйвом відганяв загребців від запорізьких воріт. На 10-й хвилині гри – 4: 3. «Загреб» грав 7 проти шести з «незахищеними воротами» і намагався користуватися чисельною перевагою в атаці. Почасти це вдавалося (4: 5, 5: 7, 6: 9). Підопічні Миколи Степанця, недавно знову став біля керма «Мотора», до 18-й хвилині першої половини поєдинку рахунок врівноважили – 9: 9. Технічний брак хорватів став перетворюватися в голи українських титанів – так, два «цвяха» поспіль забив в порожню рамку «Загреба» Айденас Малашінскас. Сеньямін Бурич на 21-й хвилині наблизив свою команду до господарів майданчика – 11:10. Однак, зарядженість «моторостроителей» била ключем – і все за останнім рубежу чемпіона Хорватії. Зусиллями Максима Бабічева, Бориса Пухівська, Павла Пачковський і Захара Денисова до перерви в активі кращої дружини України значилося вже «+4» (17:13).

Ватажки української Суперліги були в ударі і в другому таймі. Тримав воротарський пост Геннадій Комок, в рамці хорватів продовжував трудитися Урх Кастеліч. «Мотор», не спалюючи все паливо, тримав і поступово зміцнював лідерські позиції (20:14, 21:16 24:18). Захист 5-1 і 4-2, запропонована «Загребом», не сильно вплинула на переможні плани запорожців. Знову відзначився голами СуперБоря, літав в відриви Артем Козакевич. На 12-й хвилині другий трідцатімінуткі на майданчик вийшов Владислав Донцов, а слідом за ним Жарко Пешевскі (який «з місця в кар’єр» вразив рамку суперника). На екваторі другої половини наставники команд синхронно поміняли голкіперів: у Геннадія Комка прийняв «естафетну паличку» Віктор Кірєєв, а на загребську службу заступив Іван Донна Векич. Мало що могло перешкодити реалізації Моторівський ідей. В цілому, господарі майданчика змогли сьогодні похвалитися видатної реалізацією (71%), і лише останні 5 хвилин матчу пройшли «в гольовому мовчанні». Крапку в гольовому відліку «Мотора» поставив Юрій Кубатко, який записав на свій рахунок гол на 25-му обороті секундної стрілки. На 26-й

хвилині йому відповів Дамір Бічаніч. У час, що залишився по 2 спроби у кожної з команд-супротивників пішли «в молоко». 35:27, чемпіон України повернувся з вдалого полювання з 2 очками в VELUX EHF Champions League.