Повернутися назад Опубліковано: 02.09.2020

Відвідування ПС “Юність” під час карантину

Не секрет, що вже 17 вересня наш палац спорту прийматиме найочікуванішу подія цього вересня – гандбольний матч Ліги чемпіонів між запорізьким “МОТОРОМ” і іспанською “БАРСОЮ”. Ніколи раніше запорожці зустрічалися на майданчику з каталонцями, тому протистояння буде цікавим.

У зв’язку з адаптивним карантином на території України, були дещо змінені правила відвідування ПС «Юність» на гандбольні матчі Ліги чемпіонів:

1. При придбанні квитка на гру необхідно отримати декларацію про стан здоров’я (при придбанні квитка онлайн – форма буде відправлена ​​на електронну пошту, при покупці в касі – видана касиром). Дана декларація заповнюється в день гри і надається разом з квитком при вході до палацу спорту.
УВАГА! БЕЗ ЗАПОВНЕНОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ КВИТОК НЕ ДІЙСНИЙ!

2. При відсутності заповненої декларації або неправильному її заповненні, повторно заповнити документ про здоров’я можна буде на кризовому столі в ПС «Юність», який розташований біля входу в 7-8 сектори. Вхід до кризового столу здійснюється через окремі двері з лівого боку палацу спорту.

3. При вході на територію ПС «Юність» буде вимірюватися температура тіла відвідувачів. УВАГА! Відвідувачі з температурою тіла 37,2 ° і вище на матч допускатися не будуть.

4. Вхід і перебування на території ПС «Юність» строго в захисній масці, яка повинна бути одягнута правильно і повністю закривати ніс і рот.

5. При знаходженні на території ПС «Юність» необхідно дотримуватися соціальну дистанцію в 1,5 м.

6. Відвідувачам рекомендується дезинфікувати руки за допомогою антисептичних засобів, розташованих на території палацу спорту.

7. Посадка відвідувачів на секторі відбувається відповідно до схеми продажу квитків на матч.

8. Відвідувачі, які не дотримуються правил, не допускаються в палац спорту або видаляються за його межі без відшкодування вартості вхідного квитка.

ДС «Юність» керується постановами Кабінету Міністрів України та місцевих органів самоврядування про проведення масових заходів у період адаптивного карантину. Правила можуть бути змінені або доповнені згідно зі змінами в законодавстві про адаптивний карантин в Україні.

Завантажити правила відвідування ДС «Юність» в форматі документа можна за посиланням нижче.

ПРАВИЛА ВІДВІДУВАННЯ ДС “ЮНІСТЬ”

Також ви можете самостійно завантажити форму декларації про стан здоров’я, необхідну для відвідування ДС “Юність” за посиланням нижче.

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО СТАН ЗДОРОВ’Я

Нагадуємо, що без заповненої декларації, квиток, придбаний на матч, не є дійсним!


Попередня новина Наступна новина

Схожі новини

02.01.2021

З Новим роком! ❤️

Бажаємо в цьому році багато радості і тепла. Нехай щастям і добротою наповнений буде будинок кожного з нас. Нехай життя ...

Уже в цей четвер, 17 вересня, палац спорту "Юність" приймає перший домашній матч Ліги чемпіонів. На майданчику запорізький "Мотор" зустрінеться з іспанською ...

Після тривалої перерви, через пандемію коронавіруса в Україні, палац спорту відкрив свої двері спортсменам чоловічої волейбольної збірної України. На базі ...

Найближчі події

Коментарі

Facebook Comments