Повернутися назад Опубліковано: 26.11.2019

Наші – Найкращі!

Два дні поспіль, 24 і 25 листопада, жителі Запоріжжя стали свідками справді грандіозного шоу. ДС «Юність» приймав XV ювілейний Кубок України з черлідингу. Змагання такого типу проходили в Запоріжжі вперше, але розмах проведення турніру вражає. Організатором Кубка виступила Запорізька обласна федерація черлідингу на чолі з її президентом і тренером групи підтримки ГК «МОТОР» – Інною Гунько.

Стартували змагання з виступу учасників категорії 5-8 років. А після обіду відбулося урочисте відкриття XV Кубка України з черлідингу. На церемонії відкриття були присутні поважні гості – почесний президент федерації черлідингу Юрій Павленко, президент Всеукраїнської федерації черлідингу груп підтримки спортивних команд Юрій Крикун і головний тренер національної збірної України з черлідингу Ганна Андрієнко. А також переможці та призери Чемпіонатів світу та Європи з черлідингу. На відкритті змагань відзначили і президента обласної федерації черлідингу – Інну Гунько. Юрій Павленко вручив тренеру сертифікат судді національної категорії та пам’ятний значок ювілейного 15-го Кубка України.

Про те, що саме Запоріжжя буде приймати XV Кубок України з черлідингу, стало ясно ще в серпні. Для нашого міста – це величезна честь, діляться організатори. Змагалися спортсмени в двох напрямках – чер і данс. Запоріжжя було заявлено тільки в другому, – розповідає президент обласної федерації черлідингу Інна Гунько, – тут були представлені як командні, так і особисті заліки. Наше місто на кубку України представляли понад півсотні спортсменів – це вихованці СК «Мотор Січ». За медалі Кубка України черлідери сперечалися в командних дисциплінах, а також в розділах дуети, сольні виступи і квартети.

Змагалися спортсмени п’яти вікових категоріях – 5-8 років, 8-12 років, 12-14 років, 14 + і навіть було представлено кілька команд в категорії 25 +. Вона з’явилася у нас досить недавно – два роки тому. Старші спортсмени виступали на другий день змагань. Оцінювали учасників судді по стобальній шкалі. Під час виступів до уваги беруться 10 пунктів, за які кожний черлідер міг максимум заробити 10 балів.

За два дні турніру участь в змаганнях взяло близько двох тисяч спортсменів з 11-ти регіонів України та міста Києва. За словами організаторів, учасників могло бути і більше. На цьому турнірі не виступали представники наймолодшої вікової групи – 3-5 років. До складу суддівської бригади увійшли 16 суддів міжнародної категорії.

За підсумками Кубка України буде сформована збірна країни для участі в чемпіонаті світу в США і чемпіонаті Європи в Італії.


Попередня новина Наступна новина

Схожі новини

6-7 березня чоловіча збірна України з тенісу приймала збірну Тайваню в рамках Кубка Девіса. У запорізькому Палаці спорту «Юність» проходила 63-я матчева ...

Цей тиждень запорізький «МОТОР» почав з відкритого тренування, на яке могли прийти всі бажаючі. Адже вхід на трибуни був абсолютно вільним. До речі, це вже ...

12 листопада відбулися загальні збори гравців і керівництва команди. Президент гандбольного клубу «МОТОР» Олімпій Покатов повідомив про відставку Миколи ...

Найближчі події

Пт, 2 Жовтень / 18:00
350 грн. - 110 грн.
Сб, 10 Жовтень / 19:00
350 грн. - 1490 грн.
Сб, 31 Жовтень / 19:00
330 грн. - 499 грн.

Коментарі

Facebook Comments