Повернутися назад Опубліковано: 23.10.2018

БК “Запоріжжя” повернув собі перше місце у Суперлізі Парі-Матч

На домашньому майданчику команда Валерія Плеханова завдала харківському “Політехніку” чергової поразки у чемпіонаті

БК “Запоріжжя” – БК “Політехнік” 104:77 (31:14, 19:24, 31:23, 23:16)
“Запоріжжя”: Холтон (8 + 7 передач + 3 перехоплення), Кондраков (18 + 5 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення), Хілл (14 + 6 підбирань), Мироненко (9), Буц (4) – старт; Овдєєнко (9), Теряник (2), Вадим Биков (3), Тарасенко (10 + 5 підбирань), Анісімов (6), Трент (21 + 5 підбирань + 5 перехоплень)
“Політехнік”: Джавен Девіс (18 + 5 підбирань + 4 передачі + 3 перехоплення – 7 втрат), Козлов (21 + 6 передач), Натесан (2), Рочняк (7 + 4 передачі), Вуйович (4 + 5 підбирань) – старт ; Кузнєцов (4 – 4 втрати), Чугунов (3), Савченко (8 + 4 передачі), Колотілов (2), Спасіч (2), Джейсон Картер (6 + 2 блок-шоти)

Стартове влучання харків’ян виявилося єдиним нетривалим моментом лідерства гостей у грі. Далі господарі впевнено захопили ініціативу, реалізувавши 5 дальніх кидків протягом чверті. Двічі такими пострілами відзначився Андрій Мироненко, але не він став найрезультативнішим гравцем 10-хвилинки. Юрій Кондраков набрав 7 очок і 3 підбирання, виправдавши свою появу у старті. Баскетболісти “Політехніка” зробили неприпустиму кількість втрат у першій чверті – 8, тоді як запоріжці – жодної. Це позначилося на рахунку – 31:14.

Трохи краще команда Володимира Коваля провела другий ігровий відрізок. Харків’яни не просто зуміли виграти чверть, а й розкрити потенціал свого новачка – Джавена Девіса, який набрав 12 очок, реалізувавши три дальніх кидки. Гості виграли підбір і наблизилися у рахунку перед великою перервою – 50:38.

З першої секунди третьої чверті запоріжці знову включили пресинг, змушуючи суперника помилятися. Малік Трент та Юрій Кондраков влаштували власні перегони результативності, що корисно позначилося на командному здобутку запоріжців. Підопічні Валерія Плеханова повернули 20-очкову перевагу і більше не дозволяли собі розслаблятися.

У заключній чверті цікавило лише питання, який рекорд сезону результативності покажуть запоріжці. Приємно, що сотню набраних очок вибив наймолодший у команді Вадим Биков. Після нього відзначилися Станіслав Овдєєнко та Валерій Анісімов, які й підсумували розгром – 104:77

Малік Трент з Юрієм Кондраковим зробили найбільший внесок у перемогу запорізької команди, набравши 21 та 18 очок відповідно. Наступний матч БК “Запоріжжя” проведе 25 жовтня в Южному та 27 в Одесі.