Повернутися назад Опубліковано: 04.11.2018

Винник в нашій Юності

Знаменитий український співак Олег Винник виступив з концертом в Запоріжжі. Крім фото зі сцени в Instagram співака з’явився знімок, зроблений після концерту. В руках Олег тримає жовто-блакитний торт, а зверху на ласощах сидить маленька фігурка – міні-копія Винника.

Зал був забитий фанатами (переважно – фанатками співака). Співак двічі повертався в зал, щоб заспівати ще пісні для своїх шанувальників.

За два дні до виступу Винник відвідав Палац спорту і навіть зняв невеликий репортаж, в якому розхвалив Палац і навіть пожартував з приводу того, що в залі потрібно буде поставити додаткові крісла, щоб вмістити всіх шанувальників.

Зал в день концерту був повний. Були продані 5 тисяч квитків (тобто, все, що було в продажу).

Люди в день виступу стали збиратися за два годину до виступу. Деякі сподівалися зустріти тут Винника.

За годину до початку концерту в районі Палацу спорту з’явилося багато людей зі стендами, на яких пропонувалися магнітики із зображенням улюбленого співака. Винника продавали з його автографами.

На самому концерті Винника кілька разів викликали “на біс”, а глядачі потім ділилися захопленими відгуками в соцмережах.

“Я не втомлюся любити вас!”, – лаконічно підписав серію знімків сам артист.


Попередня новина Наступна новина

Схожі новини

Екватор осіннього туру Олега Винника з програмою «Роксолана» ознаменувався аншлагом в запорізькому Палаці Спорту «Юність». 5 тисяч глядачів в унісон ...

Чемпіон України - запорізький «МОТОР» - ще раз продемонстрував свою майстерність на домашньому майданчику, занісши в «актив» третю поспіль перемогу в групі А ...

9-го червня в нашому Палаці Спорту ЮНІСТЬ відгримів великий концерт Олі Полякової.

Це був сплеск драйву та емоцій! Майже 2 години академічного вокалу!
...

Коментарі

Facebook Comments